31 Aukcja Młodej Sztuki / 7 grudnia 2013

36. | Nebula II

Strona głównaAukcje archiwalne31 Aukcja Młodej SztukiNebula II
36

Nebula II

akryl, płótno, 80 x 100 cm,sygn. na odwrocie: ROBERT BODNAR NEBULA II 2013