Aukcja Malarstwa Polskiego (5) / 8 lipca 2020

42. Nathan Grunsweigh | Martwa natura

HomeAukcje archiwalneAukcja Malarstwa Polskiego (5)Martwa natura
42
Martwa natura - 1Martwa natura - 2

Nathan Grunsweigh (1883 Kraków - ok. 1966/1970)

Martwa natura

olej, tektura, 30 x 40,5 cm, sygn. l.g.: Grunsweigh