41 Aukcja Młodej Sztuki / 18 października 2014

9. Natalia Sroka | Altea z cyklu El pueblo, 2014

HomeAukcje archiwalne41 Aukcja Młodej SztukiAltea z cyklu El pueblo, 2014
Altea z cyklu El pueblo, 2014

Natalia Sroka

Altea z cyklu El pueblo, 2014

akryl, płótno, 50 x 60 cm, sygn. p.d.: Natalia Sroka 2014

Cena wylicytowana
950 zł