olej, płótno, 70 x 100 cm, sygn. na odwrocie: 'rybka | 2017 | "W cieniu"'
2017 – wystawa indywidualna „Nagroda Arteonu 2016 – Natalia Rybka”, Nowa Gazowania, Poznań
2017 – wystawa indywidualna „Natalia Rybka. Malarstwo”, Teatr Śląski, Katowice
Natalia Rybka Ukończyła Państwową Ogólnokształcącą Szkołę Muzyczną w Bytomiu w 2007 roku. Aktualnie studiuje Malarstwo na Akademii Sztuk Pięknych w Katowicach. Zajmuje się malarstwem, rysunkiem oraz scenografią teatralną (w latach 2012-2014 zaprojektowała i zrealizowała 8 scenografii do sztuk teatralnych). W 2015 została laureatką prestiżowych konkursów malarskich ?Artystyczna podróż Hestii? oraz ?Obraz roku?. Wybrane wystawy: 2015 ? wystawa zbiorowa konkursu ?Artystyczna podróż Hestii?, Warszawa; 2015 ? wystawa zbiorowa konkursu ?Obraz roku?, Galeria Dagma Art, Katowice; 2015 ? wystawa zbiorowa ?Figurama 2015?, Akademia Sztuk Pięknych, Wrocław; 2014 ? wystawa indywidualna, Klub Natura Art, Katowice; 2013 ? wystawa zbiorowa ?Nowy obraz/ Nowe spojrzenie?, UAP, Poznań; 2012 ? wystawa zbiorowa ?Granice rysunku?, Poznań.