26 Aukcja Sztuki XXI wieku / 11 grudnia 2021

9. Natalia Rybka | Pan Janek, 2020

Strona głównaAukcje nadchodzące26 Aukcja Sztuki XXI wiekuPan Janek, 2020
Natalia Rybka | Pan Janek, 2020

Natalia Rybka (ur. 1988)

Pan Janek, 2020

olej, płótno, 60 x 45 cm, sygn. na odwrocie: 'PAN JANEK | 2020 | NATALIA RYBKA'

Natalia Rybka Ukończyła Państwową Ogólnokształcącą Szkołę Muzyczną w Bytomiu w 2007 roku. Aktualnie studiuje Malarstwo na Akademii Sztuk Pięknych w Katowicach. Zajmuje się malarstwem, rysunkiem oraz scenografią teatralną (w latach 2012-2014 zaprojektowała i zrealizowała 8 scenografii do sztuk teatralnych). W 2015 została laureatką prestiżowych konkursów malarskich ?Artystyczna podróż Hestii? oraz ?Obraz roku?. Wybrane wystawy: 2015 ? wystawa zbiorowa konkursu ?Artystyczna podróż Hestii?, Warszawa; 2015 ? wystawa zbiorowa konkursu ?Obraz roku?, Galeria Dagma Art, Katowice; 2015 ? wystawa zbiorowa ?Figurama 2015?, Akademia Sztuk Pięknych, Wrocław; 2014 ? wystawa indywidualna, Klub Natura Art, Katowice; 2013 ? wystawa zbiorowa ?Nowy obraz/ Nowe spojrzenie?, UAP, Poznań; 2012 ? wystawa zbiorowa ?Granice rysunku?, Poznań.
Estymacja:
7 000 - 9 000 zł
Cena wywoławcza:
5 000 zł