12 Aukcja Sztuki XXI wieku - Edycja kolekcjonerska / 25 sierpnia 2018

12. Natalia Rybka | Nie chcą/nie mogą, 2018

Strona głównaAukcje archiwalne12 Aukcja Sztuki XXI wieku - Edycja kolekcjonerskaNie chcą/nie mogą, 2018
Nie chcą/nie mogą, 2018

Natalia Rybka (ur. 1988)

Nie chcą/nie mogą, 2018

olej, płótno, 100 x 80 cm, sygn. na odwrocie

Natalia Rybka Ukończyła Państwową Ogólnokształcącą Szkołę Muzyczną w Bytomiu w 2007 roku. Aktualnie studiuje Malarstwo na Akademii Sztuk Pięknych w Katowicach. Zajmuje się malarstwem, rysunkiem oraz scenografią teatralną (w latach 2012-2014 zaprojektowała i zrealizowała 8 scenografii do sztuk teatralnych). W 2015 została laureatką prestiżowych konkursów malarskich ?Artystyczna podróż Hestii? oraz ?Obraz roku?. Wybrane wystawy: 2015 ? wystawa zbiorowa konkursu ?Artystyczna podróż Hestii?, Warszawa; 2015 ? wystawa zbiorowa konkursu ?Obraz roku?, Galeria Dagma Art, Katowice; 2015 ? wystawa zbiorowa ?Figurama 2015?, Akademia Sztuk Pięknych, Wrocław; 2014 ? wystawa indywidualna, Klub Natura Art, Katowice; 2013 ? wystawa zbiorowa ?Nowy obraz/ Nowe spojrzenie?, UAP, Poznań; 2012 ? wystawa zbiorowa ?Granice rysunku?, Poznań.
Cena wylicytowana
8 000 zł