41 Aukcja Młodej Sztuki / 18 października 2014

36. Natalia Rozmus | Fra IN BLUE, 2013

HomeAukcje archiwalne41 Aukcja Młodej SztukiFra IN BLUE, 2013
36
Fra IN BLUE, 2013

Natalia Rozmus

Fra IN BLUE, 2013

tryptyk, akryl, płótno, deska, 80 x 100 cm, sygn. p.d.: rozmus13

Cena wylicytowana
550 zł