48 Aukcja Młodej Sztuki / 9 kwietnia 2015

72. Natalia Karasińska | Paris "Montmartre II", 2012. Druga część monumentalnego tryptyku "Montmartre"

aAukcje archiwalne48 Aukcja Młodej SztukiParis "Montmartre II", 2012. Druga część monumentalnego tryptyku "Montmartre"
72
Paris

Natalia Karasińska (ur. 1987)

Paris "Montmartre II", 2012. Druga część monumentalnego tryptyku "Montmartre"

akryl, płótno,120 x 200 cm
sygn. NK NKarasińska.
Natalia Karasińska Absolwentka Akademii Sztuk Pięknych im. Eugeniusza Gepperta we Wrocławiu. Dyplom w Pracowni Malarstwa u Prof. Stanisława Kortyki. Specjalizacja z Malarstwa w Architekturze i Urbanistyki oraz Aneks z Grafiki warsztatowej (w Pracowni Sitodruku). W latach 2011/2012 ? była stypendystką Rektora ASP we Wrocławiu. Wybrane wystawy i osiągnięcia: 2014 - Indywidualna wystawa malarstwa, Back Door Gallery, Katowice; 2013 - Zbiorowa wystawa "Grubymi nićmi szyte", Pałac Potulickich, Pruszków; 2013 - Zbiorowa wystawa "Breslau-Florencja" jubileusz 25-lecia allerArt w Bludenz, Austria; 2013 - Zbiorowa wystawa, Galeria DNA, Sky Tower, Wrocław; 2013 - Wystawa zbiorowa 22. Ogólnopolskiego Przeglądu Malarstwa Młodych ?PROMOCJE 2012", Muzeum Regionalne, Jawor; 2012 - Laureatka 22.Ogolnopolskiego Przeglądu Malarstwa Młodych ?PROMOCJE 2012?, Galeria BWA, Legnica; 2012 - Indywidualna wystawa Malarstwa "KOMPOZYCJE LINIOWE", PKZ, Dabrowa Górnicza; 2012 - Nominacja do II Przeglądu Młodej Sztuki "SWIEZA KREW", Galeria Socato, Wrocław; 2012 - 7th International Trennial of Graphic "ART BITOLA 2012", Macedonia; 2012 - ?DYPLOMY 2012?, "Kompozycje liniowe: ślady, tropy, znaki", BWA Awangarda, Wrocław; 2012 - Zbiorowa wystawa "SZTUKA POD LUPE", Festiwal ?Mironalia?, Galeria Filtry, Warszawa; 2012 - Zbiorowa wystawa "BLISKOZNACZNIE", ASP Gdańsk; 2012 - Indywidualna wystawa Grafiki "PODAZAJAC ZA PUNKTEM", Galeria g.44A, Katowice; 2011 - Wystawa zbiorowa "KREATYWNY WROCLAW" Galeria Dominikańska, Wrocław.