15 Aukcja Sztuki XXI wieku / 11 maja 2019

9. Natalia Bażowska | Połączeni, 2015

Strona głównaAukcje archiwalne15 Aukcja Sztuki XXI wiekuPołączeni, 2015
Połączeni, 2015

Natalia Bażowska (ur. 1980)

Połączeni, 2015

olej, płótno, 50 x 70 cm, sygn. na odwrocie: Połączeni 2015 | [sygnatura]

2017 – wystawa zbiorowa w ramach 7. Biennale Sztuki Współczesnej w Moskwie (7th Moscow Biennale for Contemporary Art) “Clouds Forests”, Tretyakov Galler, Moskwa
2015 – wystawa indywidualna „Struktura Zmiany”, Art Agenda Nova, Kraków

Cena wylicytowana
5 000 zł