19 Aukcja Sztuki XXI wieku / 3 czerwca 2020

22. Natalia Bażowska | Ona, 2020

Aukcja dziAukcje archiwalne19 Aukcja Sztuki XXI wiekuOna, 2020
Ona, 2020 - 1Ona, 2020 - 2

Natalia Bażowska (ur. 1980)

Ona, 2020

olej, płótno, 100 x 80 cm, sygnowany na odwrocie: 'Ona/She | N. Baż 2020'

Cena wylicytowana
4 000 zł