16 Aukcja Sztuki XXI wieku / 24 sierpnia 2019

17. Natalia Bażowska | Łączność, 2014

Strona głównaAukcje archiwalne16 Aukcja Sztuki XXI wiekuŁączność, 2014
Łączność, 2014

Natalia Bażowska (ur. 1980)

Łączność, 2014

olej, płótno, 50 x 70 cm, sygn. na odwrocie: '[sygnatura] | Łączność 2014'

2018 – wystawa indywidualna „Terytorium Oswojone”, BWA Olsztyn
2016 – wystawa indywidualna „12 na minutę”, TABAKALERA International Centre for Contemporary Culture. Donostia - San Sebastián (Hiszpaa)
2014 – wystawa indywidualna „Strefa komfortu”, Galeria m² (w ramach „Andels presents”), Kraków

Cena wylicytowana
4 000 zł