72. naśladowca Gezy Meszoly'go (1844-1887) MN | Beglinhof w Amsterdamie

HomeAukcje archiwalneVaria 33Beglinhof w Amsterdamie
72
Beglinhof w Amsterdamie

naśladowca Gezy Meszoly'go (1844-1887) MN

Beglinhof w Amsterdamie

olej, płótno, 60 x 90 cm, sygn. p.d.: słaboczytelnie, BIEGLINHOF