58 Aukcja Młodej Sztuki / 31 marca 2016

53. N. Rhoyk | Canyon, 2015

aAukcje archiwalne58 Aukcja Młodej SztukiCanyon, 2015
53
Canyon, 2015

N. Rhoyk

Canyon, 2015

akryl, płótno, 60 x 40 cm
sygn. na odwrocie