31 Aukcja Młodej Sztuki / 7 grudnia 2013

42. Monkeyman, 2013

Strona głównaAukcje archiwalne31 Aukcja Młodej SztukiMonkeyman, 2013
42

Monkeyman, 2013

akryl, olej, płótno, 80 x 80 cm, sygn. na odwrocie: Paweł Zakrzewski