20 Aukcja Sztuki XXI wieku / 22 sierpnia 2020

12. Monika Wyrwicka | Delikatność, z serii

Strona głównaAukcje archiwalne20 Aukcja Sztuki XXI wiekuDelikatność, z serii
delikatnosc-z-serii-monika-wyrwicka

Monika Wyrwicka (ur. 1985)

Delikatność, z serii

olej, płótno, 100 x 100 cm, sygnowany na odwrocie: 'TWO SIDES OF ART. | "DELIKATNOŚĆ" | Monika Wyrwicka | 2020'

Monika Wyrwicka Absolwentka dwóch Akademii Sztuk Pięknych w Poznaniu na wydziale grafiki projektowej oraz w Gdańsku na wydziale Wystawiennictwa. Wyróżniona na Międzynarodowym Biennale Grafiki w Toruniu 2003 roku. Pasjonatka malarstwa z udziałem kobiet. Łączy w sobie portrety z abstrakcją lub elementami grafiki.
Cena wylicytowana
6 500 zł