61 Aukcja Młodej Sztuki / 17 września 2016

49. Monika Sojka | Przechodnie X, 2016

HomeAukcje archiwalne61 Aukcja Młodej SztukiPrzechodnie X, 2016
49
Przechodnie X, 2016

Monika Sojka

Przechodnie X, 2016

akryl, płótno, 70 x 50 cm, sygn. na odwrocie: MONIKA SOJKA 2016

Cena wylicytowana
600 zł