63 Aukcja Młodej Sztuki / 12 listopada 2016

57. Monika Sojka | Przechodnie, 2014

Strona głównaAukcje archiwalne63 Aukcja Młodej SztukiPrzechodnie, 2014
57
Przechodnie, 2014

Monika Sojka

Przechodnie, 2014

akryl, płótno, 110 x 70 cm, sygn. na odwrocie

Cena wylicytowana
700 zł