80 Aukcja Młodej Sztuki / 18 marca 2020

1. Monika Siwiec | Zatoka Wspomnień, 2020

Strona głównaAukcje archiwalne80 Aukcja Młodej SztukiZatoka Wspomnień, 2020
Zatoka Wspomnień, 2020

Monika Siwiec

Zatoka Wspomnień, 2020

olej, płótno, 70 x 70 cm, sygn. p.d.: Ms oraz na odwrocie: Monika Siwiec, Zatoka Wspomnień, 2020, olej, płótno

Cena wylicytowana
1 000 zł