57. Monika Siwiec | Odnaleźć siebie, 2020

Strona głównaAukcje archiwalneMłoda Sztuka w czasach pandemii. Artysta w domu, artysta w pracowni.Odnaleźć siebie, 2020
57
odnalezc-siebie-2020-monika-siwiec

Monika Siwiec

Odnaleźć siebie, 2020

olej, płótno, 90 x 90 cm, sygn. p.d.: Ms oraz opisany na odwrocie: Odnaleźć siebie, olej na płótnie, 90x90cm , Monika Siwiec, 2020r.

Cena wylicytowana
1 000 zł