Świąteczna Aukcja Sztuki Najnowszej / 1 grudnia 2021

24. Monika Siwiec | Kolorowy wiatr, 2021

Strona głównaAukcje archiwalneŚwiąteczna Aukcja Sztuki NajnowszejKolorowy wiatr, 2021
kolorowy-wiatr-2021-monika-siwiec

Monika Siwiec

Kolorowy wiatr, 2021

akryl, płótno, 100 x 100 cm, sygn. p.d.: M.S

Cena wylicytowana
1 000 zł