3. Aukcja Sztuki XXI wieku / 11 czerwca 2016

16. Monika Mysiak | Bez tytułu, 2012

Strona głównaAukcje archiwalne3. Aukcja Sztuki XXI wiekuBez tytułu, 2012
Bez tytułu, 2012

Monika Mysiak

Bez tytułu, 2012

olej, płótno, 95 x 80 cm, sygn. na odwrocie: M. Mysiak 2012

Cena wylicytowana
2 800 zł