18 Aukcja Sztuki XXI Wieku / 7 marca 2020

24. Monika Marchewka | Scena, 2019

Strona głównaAukcje archiwalne18 Aukcja Sztuki XXI Wieku Scena, 2019
Scena, 2019

Monika Marchewka

Scena, 2019

olej, płótno, 80 x 60 cm, sygnowany na odwrocie: 'Monika Marchewka | "Scena" | 80 x 60 cm | ol/pł | 2019 r'

Cena wylicytowana
1 200 zł