6 Aukcja Sztuki XXI wieku / 18 lutego 2017

9. Monika Marchewka | Rozstanie, 2016

Strona głównaAukcje archiwalne6 Aukcja Sztuki XXI wiekuRozstanie, 2016
Rozstanie, 2016 - 1Rozstanie, 2016 - 2

Monika Marchewka

Rozstanie, 2016

olej, płótno, 100 x 100, sygn. na odwrocie

2015 ? ?Na moment przed. Chwilę po?, wystawa indywidualna, POPin Studio, Sopot
2015 ? ?Niepokoje?, wystawa indywidualna, Galeria Żak, Gdańsk
2014 ? ?Świeża krew?, wystawa pokonkursowa, Galeria Socato, Wrocław

Cena wylicytowana
1 500 zł