Aukcja Malarstwa Polskiego (5) / 8 lipca 2020

32. Mojżesz Kisling | Tulipany

HomeAukcje archiwalneAukcja Malarstwa Polskiego (5)Tulipany
Tulipany - 1Tulipany - 2

Mojżesz Kisling (1891 Kraków - 1953 Sanary-sur-Mer)

Tulipany

olej, płótno, 23 x 19 cm, sygn. l.d.: Kisling
-kolekcja prywatna, Polska