Aukcja Prac na Papierze: Sztuka dawna / 25 stycznia 2020

110. Mojżesz Kisling | Tulipany

Strona głównaAukcje archiwalneAukcja Prac na Papierze: Sztuka dawnaTulipany
110
Tulipany

Mojżesz Kisling (1891 Kraków - 1953 Sanary-sur-Mer)

Tulipany

litografia barwna, papier, 55,5 × 46,5 cm (zadruk), 59,5 × 50,5 cm w świetle passe-partout
sygn. na kamieniu p. g.: Kisling; opis. ołówkiem l. d.: H.C/25 „K”, p. d.: pieczęć ATELIER KISLING i odręczny podpis: Jean Kisling

Cena wylicytowana
4 000 zł