Aukcja Prac na Papierze / 18 lipca 2020

105. Mojżesz Kisling | Pejzaż z Saint-Tropez

Strona głównaAukcje archiwalneAukcja Prac na PapierzePejzaż z Saint-Tropez
105
Pejzaż z Saint-Tropez

Mojżesz Kisling (1891 Kraków - 1953 Sanary-sur-Mer)

Pejzaż z Saint-Tropez

litografia barwna, papier, 51 x 59 cm w świetle passe-partout
sygn. i pieczętowana p. d. przez Jeana Kislinga, numerowana l. d.: 5/150

Cena wylicytowana
3 400 zł