Aukcja Prac na Papierze / 10 października 2020

47. Mojżesz Kisling | Martwa natura z rybami

Strona głównaAukcje archiwalneAukcja Prac na PapierzeMartwa natura z rybami
47
Mojżesz Kisling | Martwa natura z rybamiMojżesz Kisling | Martwa natura z rybami

Mojżesz Kisling (1891 Kraków - 1953 Sanary-sur-Mer)

Martwa natura z rybami

litografia barwna, papier, 51,5 × 63 cm w świetle passe-partout
sygn. na płycie l. d.: Kisling u dołu ołówkiem 110/150 oraz p. d.: owalny wycisk ATELIER KISLING i podpis ołówkiem: Jean Kisling

Cena wylicytowana
2 600 zł