Varia 36 / 27 czerwca 2020

10. Mojżesz Kisling | Martwa natura z kwiatami

Strona głównaAukcje archiwalneVaria 36Martwa natura z kwiatami
Martwa natura z kwiatami

Mojżesz Kisling (1891 Kraków - 1953 Sanary-sur-Mer)

Martwa natura z kwiatami

litografia barwna, papier, 57 × 42 cm (zadruk), 61 × 44 cm w świetle passe-partout
sygn. na płycie p. d.: Kisling, u dołu z lewej: H.C/25 „I”
oraz p. d.: owalny wycisk ATELIER KISLING i podpis ołówkiem: Jean Kisling

Cena wylicytowana
2 200 zł