94. Mojżesz Kisling | Macierzyństwo, 1952 r.

Aukcja dziAukcje archiwalneVaria 33Macierzyństwo, 1952 r.
94
Macierzyństwo, 1952 r.

Mojżesz Kisling (1891 Kraków - 1953 Sanary-sur-Mer)

Macierzyństwo, 1952 r.

litografia, papier, 29 x 20 cm, sygn. i dat. na płycie: Kisling 1952

Cena wylicytowana
1 600 zł