Varia 28 / 16 lutego 2019

42. Mojżesz Kisling | L’Épopée Bohémienne/ Epopeja cygańska

Aukcja dziAukcje archiwalneVaria 28L’Épopée Bohémienne/ Epopeja cygańska
42

Mojżesz Kisling (1891 Kraków - 1953 Sanary-sur-Mer)

L’Épopée Bohémienne/ Epopeja cygańska

Héron de Villefosse, Mojżesz Kisling
wyd. Aux Dépens D’Un Amateur, Paryż 1959; egzemplarz 127/230; ilustracje Mojżesza Kislinga, litografia Amadeo Modiglianiego; papier czerpany, 12 barwnych ilustracji; stan zachowania bardzo dobry