Aukcja Prac na Papierze / 10 października 2020

46. Mojżesz Kisling | Kwiaty w białym wazonie

Strona głównaAukcje archiwalneAukcja Prac na PapierzeKwiaty w białym wazonie
46
Mojżesz Kisling | Kwiaty w białym wazonie

Mojżesz Kisling (1891 Kraków - 1953 Sanary-sur-Mer)

Kwiaty w białym wazonie

litografia, papier, 56,5 × 41, 5 cm (zadruk), 68,5 × 49 cm w świetle passe-partout
l.d.: XXIV/L, sygn. p.d.: Jean Kisling na pieczęci ATELIER |KISLING

Cena wylicytowana
1 800 zł