litografia barwna, papier, 55,5 × 46,5 cm (zadruk), wym. arkusza 54 × 75 cm
sygn. na kamieniu p. g.: Kisling; opis. ołówkiem l. d.: 64/150, p. d.: pieczęć
ATELIER KISLING i odręczny podpis:
Jean Kisling