Aukcja Dzieł Sztuki / 16 sierpnia 2014

74. Mojżesz Kisling | Ewa

Strona głównaAukcje archiwalneAukcja Dzieł SztukiEwa
74
Ewa

Mojżesz Kisling (1891 Kraków - 1953 Sanary-sur-Mer)

Ewa

litografia barwna, papier, 72 × 54,5 cm
sygn. na płycie l. d.: Kisling
numeracja odbitki ołówkiem w l. d.: 24/150 oraz w p. d.: sucha pieczęć: ATELIER/KISLING wraz z dopisanym ręcznie: Jean Kisling (syn artysty)

Cena wylicytowana
6 500 zł