Varia (14) / 15 października 2016

1. Mojżesz Kisling | Cyganka

Strona głównaAukcje archiwalneVaria (14)Cyganka
Cyganka

Mojżesz Kisling (1891 Kraków - 1953 Sanary-sur-Mer)

Cyganka

litografia barwna, papier, 58,8 × 47 cm (odcisk płyty),
63 × 50 cm w świetle passe-partout
sygn. na kamieniu l. d.: Kisling, l. d.: V/L
oraz w p. d.: sucha pieczęć: ATELIER/KISLING
wraz z dopisanym ręcznie: Jean Kisling (syn artysty)

Cena wylicytowana
2 600 zł