Aukcja Prac na Papierze / 17 czerwca 2017

76. Mojżesz Kisling | Chłopiec w niebieskim berecie, 1948 r.

Aukcja dziAukcje archiwalneAukcja Prac na PapierzeChłopiec w niebieskim berecie, 1948 r.
76
Chłopiec w niebieskim berecie, 1948 r.

Mojżesz Kisling (1891 Kraków - 1953 Sanary-sur-Mer)

litografia barwna, papier, wym. kompozycji 60 x 44,5 cm
sygn. i dat. na kamieniu l. d.: Kisling/Sanary/1948
opis. ołówkiem l. d.: H. C. „V”/25, p. d.: pieczęć ATELIER KISLING i odręczny podpis: Jean Kisling

Cena wylicytowana
2 800 zł