Aukcja Prac na Papierze (sztuka dawna) / 23 stycznia 2021

99. Mojżesz Kisling | Akt kobiecy

Strona głównaAukcje archiwalneAukcja Prac na Papierze (sztuka dawna)Akt kobiecy
99
Mojżesz Kisling | Akt kobiecy

Mojżesz Kisling (1891 Kraków - 1953 Sanary-sur-Mer)

Akt kobiecy

litografia barwna, papier, 58 × 46,5 cm (zadruk), 75 × 54 cm (arkusz)
sygn. na płycie p. d.: Kisling, l. d. ołówkiem: 1/16 oraz p. d.: owalny wycisk ATELIER KISLING i podpis ołówkiem: Jean Kisling

Cena wylicytowana
16 000 zł