Kobiety w sztuce / 3 marca 2021

13. Mojżesz Kisling | Akt, 1918

Strona głównaAukcje archiwalneKobiety w sztuceAkt, 1918
akt-1918-mojzesz-kisling

Mojżesz Kisling (1891 Kraków - 1953 Sanary-sur-Mer)

Akt, 1918

olej, płótno, 46,5 × 62,5 cm sygn. i dat. l. d.: Kisling 1918 opisany na odwrocie: M. Kisling/Paris/ Fevrier 1918