Aukcja Prac na Papierze / 10 października 2020

44. Mojżesz Kisling | Akt

Strona głównaAukcje archiwalneAukcja Prac na PapierzeAkt
44
Mojżesz Kisling | Akt

Mojżesz Kisling (1891 Kraków - 1953 Sanary-sur-Mer)

Akt

litografia barwna, papier, 54 × 46 cm (zadruk), 68,5 × 48 cm w świetle ramy
opisany ołówkiem l.d.: 61/150, sygn. l.d.: Kisling (na płycie) oraz w p. d.: sucha pieczęć: ATELIER/ KISLING wraz z dopisanym ręcznie: Jean Kisling (syn artysty)

Cena wylicytowana
3 200 zł