Varia 38 / 21 października 2020

1. MN - w typie Franza Roubaud | Kozak na koniu

HomeAukcje archiwalneVaria 38Kozak na koniu
MN - w typie Franza Roubaud | Kozak na koniuMN - w typie Franza Roubaud | Kozak na koniu

MN - w typie Franza Roubaud (XIX / XX w.)

Kozak na koniu

olej, sklejka, 20,5 x 11,3 cm w świetle oprawy, sygn.: d. śr.: nieczytelnie (sygnatura wchodzi pod oprawę)

Cena wylicytowana
0 zł