97. MN - w typie Antoine Watteau | Zaloty

HomeAukcje archiwalneVaria 33Zaloty
97
Zaloty

MN - w typie Antoine Watteau (XX w.)

Zaloty

akwarela, papier, 33 x 45 cm w świetle passe-partout, sygn. monogramem śr.d.: J.N.