98. MN - w typie Antoine Watteau | Muzykowanie w ogrodzie

Aukcja dziAukcje archiwalneVaria 33Muzykowanie w ogrodzie
98
Muzykowanie w ogrodzie

MN - w typie Antoine Watteau (XX w.)

Muzykowanie w ogrodzie

akwrela, papier, 39 x 49 cm w świetle passe-partout, sygn. monogramem p.d.: J.N.