Varia® 50 / 7 grudnia 2022

1. MN - szkoła włoska | Przed katedrą w Rzymie

Strona głównaAukcje nadchodząceVaria® 50Przed katedrą w Rzymie
przed-katedra-w-rzymie-mn-szkola-wloska-662721przed-katedra-w-rzymie-mn-szkola-wloska-859050

MN - szkoła włoska (ok. 1830 r.)

Przed katedrą w Rzymie

olej, płótno, 48,5 x 43,5 cm, opisany na odwrocie: Roma / Luigi Lacchetti / via babuino N 25

Estymacja:
20 000 - 30 000 zł
Cena wywoławcza:
15 000 zł