Varia 27 / 19 grudnia 2018

5. MN | Scena rodzajowa

Aukcja dziAukcje archiwalneVaria 27Scena rodzajowa
Scena rodzajowa

MN (pocz. XIX w.)

Scena rodzajowa

olej, plótno, 58,5 x 51,5 cm, sygn. nieczytelnie