Varia® 50 / 7 grudnia 2022

11. MN | Przy brzegu, 1892 r.

Strona głównaAukcje nadchodząceVaria® 50Przy brzegu, 1892 r.
przy-brzegu-1892-r-mn-381978przy-brzegu-1892-r-mn-771718

MN (XIX w.)

Przy brzegu, 1892 r.

olej, płótno, 26,5 x 59 cm, sygn. i dat. p.d.: M.Jesdinski / 1892

Estymacja:
2 500 - 3 500 zł
Cena wywoławcza:
1 800 zł