Varia 38 / 21 października 2020

5. MN | Portret kobiety w stroju hiszpańskim

Strona głównaAukcje archiwalneVaria 38Portret kobiety w stroju hiszpańskim
portret-kobiety-w-stroju-hiszpanskim-mn

MN (I poł XIX w.)

Portret kobiety w stroju hiszpańskim

olej, płótno, 71 x 61 cm, sygn. l.śr.: F Winterhlter 39

Cena wylicytowana
12 000 zł