Varia 41 / 19 maja 2021

11. MN | Pejzaż z wiatrakiem

Strona głównaAukcje nadchodząceVaria 41Pejzaż z wiatrakiem
pejzaz-z-wiatrakiem-mn

MN (I poł. XX w.)

Pejzaż z wiatrakiem

olej, płótno, 14 x 35 cm, sygn. l.d.: M.Mohr

Cena wywoławcza:
1 000 zł