Varia® 50 / 7 grudnia 2022

16. MN | Pejzaż

Strona głównaAukcje nadchodząceVaria® 50Pejzaż
pejzaz-mn-1046554pejzaz-mn-1203948

MN (I poł. XX w.)

Pejzaż

olej, płótno, 70,5 x 100,5 cm, sygn. p.d. słaboczytelnie

Estymacja:
4 500 - 5 500 zł
Cena wywoławcza:
3 600 zł