Varia 24 / 30 czerwca 2018

24. Młodszy Dawid Teniers, przypisywany | Portret mężczyzny

Strona głównaAukcje archiwalneVaria 24Portret mężczyzny
Portret mężczyzny

Młodszy Dawid Teniers, przypisywany (1610 Antwerpia - 1690 Bruksela)

Portret mężczyzny

olej, deska, 23,5 × 18,5 cm
sygn. p. d.: D. TENIERS
na odwrocie zapiski odręczne z numerem z kolekcji: 225

Cena wylicytowana
18 000 zł