62 Aukcja Młodej Sztuki / 13 października 2016

43. Mirosław Wszołek | Warszawski wsit, z cyklu Moje miasto, 2016

Aukcja dziAukcje archiwalne62 Aukcja Młodej SztukiWarszawski wsit, z cyklu Moje miasto, 2016
43
Warszawski wsit, z cyklu Moje miasto, 2016

Mirosław Wszołek

olej, elementy elektroniczne, płyta, 70 x 120 cm, sygn. na odwrocie

Cena wylicytowana
500 zł