64 Aukcja Młodej Sztuki / 15 grudnia 2016

3. Mirosław Nowiński | Nowe Stworzenia, 2016

HomeAukcje archiwalne64 Aukcja Młodej SztukiNowe Stworzenia, 2016
Nowe Stworzenia, 2016

Mirosław Nowiński

Nowe Stworzenia, 2016

akryl, płótno, 160 x 100 cm, sygn. na odwrocie

Cena wylicytowana
1 100 zł